mMedica - oprogramowanie dla placówek medycznych, lekarzy, świadczeniodawców.

mMedica

W dniach 20-21 czerwca 2013r. uczestniczyliśmy w szkoleniu certyfikacyjnym organizowanym przez producenta ASSECO POLAND S.A. związanym z oprogramowaniem mMedica. Kolejnym krokiem było zawarcie umowy partnerskiej, co zaowocowało uzyskaniem przez TO GREEN statususu autoryzowanego partnera.

Wychodząc  naprzeciw  potrzebom  świadczeniodawców  stworzyliśmy  w  naszej  firmie wyspecjalizowany dział  świadczący  usługi  w zakresie technicznego  i  merytorycznego  wsparcia  dla oprogramowania  mMedica.  Nasza  firma  stanowi  nową  jakość  na  rynku  usług  informatycznych związanych z otwartym systemem rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta  TO GREEN  zapewnia  kompleksową  obsługę  informatyczną  jednostek  lecznictwa otwartego.  Nasza profesjonalna  opieka serwisowa  gwarantuje  sprawne funkcjonowanie  przychodni oraz terminowe rozliczanie się z NFZ. Oferujemy:

  • Wdrożenia oprogramowania mMedica
  • Prowadzenie rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • Serwis oprogramowania mMedica
  • Szkolenia użytkowników mMedica
  • Konserwację i naprawę systemów operacyjnych
  • Konserwację i naprawę sprzętu komputerowego
  • Archiwizację danych elektronicznych

 

Zabbix 2.0.4

Ukazała się nowa wersja Zabbix  oznaczona numerkiem 2.0.4 - znakomitej aplikacji do monitorowania sieci i urządzeń rozpowszechnianej na licencji GPL. Nowe wydanie naprawia głównie błędy poprzednich wersji 2.0.x, wprowadza niewiele nowych możliwości. Dodano nowe tłumaczenia na języki perski, fiński, portugalski (Portugalia) i rodzinę języków indonezyjskich a także zaktualizowano istniejące tłumaczenia. Co nowego w Zabbix 2.0.4 ?

Zima

Święty Mikołaj nie ma lekko, temperatura spadła do -8.5 stopnia Celcjusza jak informuje nasz lokalnie działający system monitorowania - Zabbix.

Zima 2012 - Zabbix

Ctera™ - zintegrowany system archiwizacji danych

Ctera

Choć tak wiele mówi się dziś o bezpieczeństwie informacji i istnieje wiele rozwiązań, które mają rzeczone zapewnić, nadal zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, jak kradzieże, klęski żywiołowe czy choćby ludzkie błędy, które w efekcie prowadzą do utraty cennych danych. Tradycyjne rozwiązania nie są w stanie zabezpieczyć nas przed wszystkimi możliwymi sytuacjami dlatego należy stosować te wielopoziomowe, które taki komfort zapewniają. Technologia kopii zapasowych CTERA's Cloud zapewnia automatyczne tworzenia kopii danych w pierwszej kolejności na lokalnym nośniku danych by później automatycznie dokonać transferu danych (usługa jest opcjonalna) na serwer dodatkowy (Cloud Ctera Portal). Propozycja CTERA kierowana jest do firm, które potrzebują wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Szeroka oferta pozwala na dopasowanie usługi do potrzeb konkretnego klienta. Zarówno korporacje wielooddziałowe jak i małe firmy, których nie stać na infrastrukturę własnego centrum danych będą w stanie skorzystać z jej możliwości. Wysoki poziom bezpieczeństwa składowania off-site i skalowalność usług dają pewność iż usługa sprosta nawet przyszłym rosnącym wymaganiom przed nią stawianym.
System nadaje się idealnie do wdrożeń w każdej wielkości firmie, urzędzie, szpitalu, zapewniając bajecznie prosty i co równie ważne - niezawodny - system bezpieczeństwa kopii zapasowych.

TO GREEN jako partner CTERA, pomoże wybrać optymalne rozwiązanie by następnie kompleksowo wdrożyć je w Państwa firmie.

Bacula Enterprise™ - Platforma kopii zapasowych klasy Enterprise

TO GREEN oficjalnym Partnerem firmy Bacula Systems SA dostarczającej najwyższej jakości support, usługi profesjonalne i szkolenia dla platformy oprogramowania open-source Bacula, które służy do realizacji kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Bacula jest niekwestionowanym liderem wśród rozwiązań backupowych klasy Enterprise pozostających w 100% open-source, czyli wolnym od kosztów licencyjnych i opierającym się wyłącznie o otwarte standardy.

feed-image Feed Entries