Partnerzy

Jako autoryzowany partner ASSECO POLAND S.A. zachęcamy do zapoznania się z doskonałym oprogramowaniem dla placówek medycznych mMedica.

Rozwiązania proponowane przez Asseco Poland S.A. skutecznie wspomagają rozliczenia z NFZ, gromadzenie danych medycznych, usprawnianie obsługi pacjenta oraz organizację pracy.
Więcej informacji: www.mmedica.asseco.pl

   
 Bacula Systems SA.: Bacula Systems dostarcza najwyższej jakości support, usługi profesjonalne i szkolenia dla platformy oprogramowania open-source Bacula, które służy do realizacji kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Bacula jest niekwestionowanym liderem wśród rozwiązań backupowych klasy Enterprise pozostających w 100% open-source, czyli wolnym od kosztów licencyjnych i opierającym się wyłącznie o otwarte standardy. Pierwsze wydanie oprogramowania Bacula miało miejsce w 2002 roku, co już wtedy wyeliminowało konieczność ponoszenia przez tysiące przedsiębiorstw, instytucji rządowych i edukacyjnych na całym świecie, wysokich kosztów na zakup zamkniętego przez dostawców oprogramowania komercyjnego. Główna siedziba Bacula Systems znajduje się w Szwajcarii, posiada również oddziały w USA, Holandii, Niemczech oraz we Francji. Firma została założona przez deweloperów Bacula, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi wsparcia, które dorównałoby jakości oprogramowania open source Bacula.
Więcej informacji: www.baculasystems.com
   

CTERA to wydajne serwery (C200, C400, C800, P1200, Cloud Plug) oraz sprawdzone oprogramowanie (Windows PC Agent, Linux Server Agent, Windows Server Agent, CTERA Portal) zapewniające sprawne zarządzanie danymi gromadzonymi i archiwizowanymi na serwerach oraz stacjach roboczych w ramach przedsiębiorstwa. Technologia kopii zapasowych CTERA CLOUD automatycznie tworzy kopię danych w pierwszej kolejności na lokalnym serwerze CTERA, a następnie – jeżeli wymaga tego strategia bezpieczeństwa − na zewnętrznym, dodatkowym serwerze – CTERA CLOUD PORTAL.
Więcej informacji: www.ctera.com